O Nas

HOMEEMOTIONS architects

To autorska pracowania projektowa z siedzibą w Warszawie, której celem jest tworzenie funkcjonalnych, pięknych oraz ponadczasowych wnętrz.

Od 17 lat projektujemy z pasją, techniczną precyzją i dbałością o każdy detal, a nasze ekipy zapewniają najlepszą jakość wykonania. Specjalizujemy się w projektach wnętrz mieszkalnych oraz rezydencji oraz w projektach deweloperskich i użyteczności publicznej.

Pomagamy w podejmowaniu świadomych decyzji, uwzględniając priorytety i wizję użytkownika.

Z naszymi  klientami tworzymy wnętrza szyte na miarę, azyle w 100% dopasowane do potrzeb domowników, ich stylu życia oraz oczekiwań.

Założycielki HOMEEMOTIONS architects

mgr inż. arch. Katarzyna Czaplicka i mgr inż. arch. Urszula Menich absolwentki Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej i Białostockiej, połączone więzią prywatną i biznesową, kochające swoją pracę, patrzące w tym samym kierunku, wspierające się i uzupełniające. „Praca, która pozwala spełniać marzenia stanowi największą wartość.”

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wykonawcy

Nasza ekipa świadczy kompleksowe remonty wnętrz. Nad całością realizacji remontu wg naszego projektu czuwa Tomasz Czaplicki, który nadzoruje fachowość i terminowość prac wykończeniowych, a także posłuży swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie. Przeprowadzane przez Pana Tomka wykończenia mieszkań i domów, wykonywane są z największą dbałością o szczegóły, przez co nie boimy się realizacji usług nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Jednym z wielu atutów naszej zgranej ekipy remontowej jest dotrzymywanie terminów, jakość, doświadczenie, profesjonalizm oraz kompleksowość usług.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

KONTAKT: